На що звернути уваги при відкритті власного нічного клубу.

Львівські нічні клуби завжди вражали своєю оригінальністю та високою відвідуваністю. Переглянути сучасні львів клуби можна за цим посиланням. Але відпочинок — це одне, а власний нічний клуб — зовсім інше. Підходи до відкриття власного нічного клубу різні, але основні моменти ми висвітили нижче.

Нічний клуб — відмінний варіант початку власного бізнесу, однак крім економічних чинників і розробки бізнес-плану діяльності закладу, варто подумати і про будівельний проект, оскільки правильно обрана форма, планування, грамотний дизайнерський інтер’єр внутрішнього приміщення клубу багато в чому визначають успіх і популярність закладу, а також дозволяють створити свій унікальний стиль.

Будівля клубу може бути купленою вже в готовому вигляді, в якій має бути зроблено перепланування і повноцінне облаштування території, або ж будуватися з нуля, при цьому власник зможе отримати саме те, що хоче. Дуже часто підприємцям доводиться звертатися за допомогою до дизайнерів і архітекторів, щоб створити унікальний і неповторний концепт.

У нічний клуб люди приходять танцювати і веселитися, а це значить, що необхідно забезпечити багато вільного простору, яке замінить танцювальний майданчик. У кожному клубі є бар, оскільки відвідувачам подобається пробувати нові коктейлі, заряджаючись бадьорістю і позитивними емоціями.

По периметру танцмайданчика можна розмістити диванчики і столики для відпочинку, а також в інтер’єрній концепції передбачається наявність сцени для ведення програми, окремих танцювальних зон, VIP-апартаментів для приватного відпочинку та розваги і т.д.

Особливу увагу слід приділити системі освітлення, яка задає настрій і танцювальний ритм всієї натовпі відвідувачів. Тут вітається світломузика, куля, що світиться, яка буде центром всього освітлення, локальне світло на кожному столику, окреме декоративне освітлення барної стійки.

Размещено в Блог, Важное.